مه طب

playstore.png
dl-eng.png

اپلیکیشن مه طب ، اولین اپلیکیشن تخصصی فتوگرافی پزشکی می باشد که به منظور ذخیره سازی و بایگانی تمامی اطلاعات و مدارک بیمار مانند اطلاعات هویتی ، عکس ها ، تاریخچه پزشکی ، گراف ها ، اسکن ها و ... استفاده می شود . بعضی از کاربردهای مهم این اپلیکیشن :

  • دسترسی از آرشیو اطلاعات بیماران
  • اگاهی از مراحل عکس برداری بیماران
  • امکان نوشتن یادداشت های پزشکی مانند تاریخچه پزشکی ، داروهای مصرفی ، حساسیت های دارویی ، تاریخچه جراحی و ...
  • بخش یادداشت پس از عمل جراحی ( این بخش پس از جراحی توسط پزشک تکمیل می گردد )

در قسمت بایگانی ( آرشیو ) شما می توانید اطلاعات و مدارک همه بیماران دسترسی داشته باشید ( مانند عکس ها ، گراف ها ، اسکن ها ، آزمایش ها و ... ) . عکس ها قابلیت بزرگنمایی و انتشار در شبکه های اجتماعی را دارند . همچنین منشی مطب می تواند از طریق وبگاه مه طب جهت انجام فتوگرافی پزشکی وقت رزرو نماید . شما می توایند به پزشکان ما بپیوندید و خدمات متمایز را تجربه نمایید . با این اپلیکیشن شما هرگز نگرانی در مورد دسترسی به اطلاعات و عکس های بیماران خود نخواهید داشت

امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی ، ارتباط تنگاتنگی بین علوم و حوزه های مختلف دانش بشری ایجاد شده است به طوری که پیشرفت هر یک مستلزم برخورداری از امکانات دیگری می باشد . حوزه پزشکی یکی از همین علوم است که در راستای ارائه هر چه بهتر و کارآمدی بیشتر خدمات به بیماران نیازمند بهره گیری و استفاده از تکنولوژی می باشد . عکاسی پزشکی یکی از شاخه هایی است که توانسته نقش مهم و به سزایی در توسعه و تسریع فعالیت های پزشکی داشته باشد ، چراکه سرعت و دقت در امرخطیر پزشکی از اهمیت بسیاری برخوردار است . دراین راستا شرکت مه طب با طراحی اپلیکیشن تخصصی تصویر نگاری خدمات متمایزی را به پزشکان خود ارائه می نماید.

logo new izisys bi saye jadid kuchak

© 2017 تمامی حقوق وب سایت محفوظ و در اختیار سیستم های هوشمند ایران زمین می باشد

logo-samandehi